Series
Ratings
13
Reply 1997Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Make a WishRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 5.0