Movies
Ratings
41
The SilencedRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0