Series
Ratings
36
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0