Movies
Ratings
304
Still AliceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.5