Series
Ratings
22
High KickRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 2.0- 원피스 2기Rated ★ 3.5
 - 원피스 3기Rated ★ 3.5
 
One PieceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 2.5- GhostRated ★ 3.0
 
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5