Series
Ratings
72- DoubtRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Voice Season 4Rated ★ 2.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5