Movies
Ratings
74
SpectreRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
HannaRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5