Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Beautiful MindRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0