Titles you rated
Fallen AngelsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
RevivreRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
JobsRated ★ 2.0