Series
Ratings
12
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 3.0