Movies
Ratings
258
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0