Titles you rated
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0