Series
Ratings
25- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0