Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0