Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Orion and the DarkRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5