Titles you rated
Still WalkingRated ★ 3.5
The TerrorizerRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 4.0
I am MoreRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
White NoiseRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0