Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5