Movies
Ratings
707
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Jersey GirlRated ★ 2.5
Bad MomsRated ★ 2.0
Love HardRated ★ 2.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0