Series
Ratings
10- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0