Movies
Ratings
21
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0