Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
Nick of TimeRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
I'm HereRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
Frost/NixonRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 5.0
My American UncleRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0