Movies
Ratings
1171
FlightRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 1.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0