Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- FargoRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
DisclaimerRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5