Titles you rated
GravityRated ★ 4.5
Eastern BoysRated ★ 3.5
The Seventh SealRated ★ 5.0
Wild StrawberriesRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Staying VerticalRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
RevivreRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Maps to the StarsRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Still the WaterRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
Force MajeureRated ★ 4.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0