Titles you rated
LIAR GAMERated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
BrainRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0