Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5