Series
Ratings
21
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0