Movies
Ratings
126
Big EyesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Water LiliesRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0