Titles you rated
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5