Titles you rated
TempestRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 2.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
SeventeenRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 1.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0