Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0