Titles you rated
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
HwajungRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5