Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 1.0
- Men on a MissionRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0