Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Tiger in WinterRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0