Movies
Ratings
321
The Hateful EightRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0