Titles you rated
Beyond the BarRated ★ 1.5
Law and The CityRated ★ 2.5
BargainRated ★ 0.5
The Interest of LoveRated ★ 0.5
Assistant Manager B and Love LetterRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5