Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 2.5