Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0