Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5