Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0