Movies
Ratings
87
GamerRated ★ 5.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 5.0
The Last StandRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.5