Series
Ratings
13
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0