Titles you rated
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5