Movies
Ratings
16
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0