Series
Ratings
163
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Romantic KillerRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5