Movies
Ratings
178
LolitaRated ★ 2.0
CatfishRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
The DreamersRated ★ 1.0
The Big LebowskiRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 2.5
Eagle vs SharkRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 2.0
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Toxic AvengerRated ★ 2.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 4.0
Welcome to the Quiet RoomRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.0
Tokyo Gore PoliceRated ★ 1.5
UltravioletRated ★ 3.0