Movies
Ratings
20
MasqueradeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5