Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
FailanRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 1.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0