Movies
Ratings
546
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
Black BookRated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5