Titles you rated
YesterdayRated ★ 2.0
A Single RiderRated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The Invisible ManRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 3.0
AlphaRated ★ 1.0
6 UndergroundRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.5
Cold PursuitRated ★ 1.5